sp38 częstochowa
Dane szkoły
Szkoła Podstawowa nr 38
im. Ludwika Zamenhofa ul.Sikorskiego 56
42-200 Częstochowa
tel./fax 34 361-40-75
mail: sp38@edukacja.czestochowa.pl
sekretariat czynny od 8.30 do 15.30
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
FacebookPrognoza pogody SP 38Szkolne celtyfikatyAktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 49
» Najnowszy użytkownik: Opanoruq
Odział przedszkolny
Wycieczka Oddziału Przedszkolnego Przybynów- Agroturystyka ,,Pod Skałką"W dniu 19 maja, nasi najmłodsi byli w Bibliotece WOM.

W ramach kampanii społecznej ,, Cała Polska czyta dzieciom" słuchali bajki czytanej przez boksera wagi ciężkiej,zawodnika mieszanych sztuk walki- Marcina Najmana.

Zadawali pytania, bawili się a na koniec mieli możliwość wspólnego zdjęcia.

"W oddziale przedszkolnym dużo się dzieje"
Podczas tygodnia zdrowia dzieci same zrobiły sobie najlepszy sok na całym świecie marchewkowo- jabłkowy,smakował fantastycznie. Mogły również spróbować resuscytacji na fantomie. Odgrywały też scenki z udzielania pierwszej pomocy."W bibliotece"
W dniu 9 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego były w bibliotece WOM na spotkaniu z bajką ale nie tylko..czekała na nich niespodzianka bajkę czytał mistrz freestyle football.Zdrowe śniadanie


"Drugie życie śmieci"
Pojazdy w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego.Dzieci zaprojektowały w grupach swoje pojazdy, następnie przeszły do działania i wykonały fantastycznie współpracując ze sobą pojazdy według własnych pomysłów.

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO SAMORZĄDOWYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I ZESPOŁACH NA ROK SZKOLNY 2015/2016Z życia oddziału przedszkolnego - zapraszamy do obejrzenia zdjęć