WSPANIAŁA ZABAWA PODCZAS FERII
WSPANIAŁA ZABAWA PODCZAS FERIIWe wtorek odwiedziliśmy Stadninę Biały Borek, gdzie dzieci uczestniczyły w prelekcji pt. „Koń i człowiek”, podziwiały malownicze okolice Biskupic i Olsztyna podczas kuligu, a na koniec piekły kiełbaski przy ognisku i bawiły się w śniegu, korzystając ze sprzyjającej zimowej aury.
Środa była dniem wyczekiwanym przez uczestników ferii, ponieważ, jak co roku, pojechaliśmy do Aquaparku „Fala” w Łodzi. Dzieci, pod czujnym okiem opiekunów i ratowników, wspaniale bawiły się w wodzie.
W czwartek uczestniczyliśmy w warsztatach rękodzieła w Żarkach, podczas których wykonywane były sowy oraz myszki ze słomy. Następnie udaliśmy się do muzeum w Starym Młynie.
Piątkowe wyjście do sali zbaw „Magiczna Kraina” stało się już tradycją. Na dużej powierzchni, pełnej atrakcji uczniowie wspaniale się bawili. Miłym akcentem był pyszny poczęstunek oraz animacje dla dzieci zapewnione przez salę.
Kolejne ferie za rok. Czekamy na Was!!!