Czytam i maluję
Czytam i malujęNagrody w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym „Czytam i maluję”

W gronie laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły Rydel Klaudia z klasy 4 a, która otrzymała drugie miejsce oraz Oliwia Renik z klasy 5 b, otrzymała wyróżnienie.

19 kwietnia 2016 r. w siedzibie Filii nr 9 Biblioteki Publicznej rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Czytam i maluję” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy Szkoły Podstawowej nr 2 w Częstochowie we współpracy z bibliotekarzami Biblioteki Publicznej.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4 – 6 szkoły podstawowej i zadaniem uczestników było namalowanie techniką dowolną oryginalnej ilustracji do wybranej książki z projektu „Książki naszych marzeń”.
Nadeszły 64 prace z 9 szkół.

Konkurs odbył się w ramach ministerialnego projektu „Książki naszych marzeń” oraz w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich (przypadającego 23 kwietnia).

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?