Sport
Sport1 października nasze drużyny chłopców i dziewcząt uczestniczyli w sztafetowych biegach przełajowych, które obywały się w lesie Aniołowskim. Nasz uczennice wystąpiły w składzie:Emilia Szczepanowska, Weronika Rajek, Agnieszka Łysakowska, Anna Piotrowska, Emilia Księżyk, Natalia Grajcar. Po zaciętej walce ostatecznie zajęły VI miejsce. W biegu startowało 14 drużyn. Chłopcy w składzie: Jan Niemczyk,Bartosz Juszczyk, Bartosz Bąk, Fabian Czechowski, Miłosz Krupa, Adam Marciniak. Zajęli II miejsce po emocjonującym biegu tracąc I miejsce na ostatniej prostej. Chłopcy tym samym awansowali do zawodów rejonowych które odbędą się 10 października. Naszym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.