News
W ramach swojej obecności w naszej szkole pani Feldmayer miała okazję obserwować zajęcia taneczne( klasa IA pod kierunkiem pana Konrada Dawida), trening piłki nożnej( klasa VB pod opieką panów Andrzeja Grobelaka oraz Roberta Siudy), zajęcia komputerowe( klasa IIC pod kontrolą pana Dariusza Lechowicza) a także lekcję języka angielskiego( klasa IVA chłopcy pod opieką pani Agnieszki Żuk). Pani Feldmayer spotkała się również z panią dyrektor Anna Dymek oraz panią wice dyrektor Ewą Gawińską i rozmawiała na temat historii naszej szkoły, osiągnięciach uczniów oraz współpracy z zagranicą. Na zakończenie swojej wizyty Pani Feldmayer podziękowała serdecznie za umożliwienie jej hospitowania zajęć oraz była pod ogromnym wrażeniem pracy naszych uczniów oraz nauczycieli.